x

Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Saç Şekillendirici Ürünler

Saç şekillendirici ürünler saçların ağırlaşmadan şekillendirilebilmesini ve gün boyu parlak kalmasını sağlar. İstediği gibi şekillenen ve tüm gün şeklini koruyabilen saçlara sahip insanlar hep bir adım önde. Kolay şekillenen, geç bozulan saçlar herkesin hayali. Ancak çevresel etkenler bunun önündeki en büyük engel. Saç şekillendiriciler ile çevresel sorunları aşabilmek ve saçlarda istenilen görünümü yakalayabilmek artık çok kolay. 

Saç Şekillendirici Ürün Nedir? 

Saç şekillendirici ürün nedir sorusu, saçlarını daha iyi ve kalıcı şekillendirmek isteyenlerin en çok merak ettikleri konulardan biri. En basit tanımıyla bu ürünler; saçların ağırlaşmadan şekil alabilmesini ve bu şeklini tüm gün koruyabilmesini sağlar. Aynı zamanda da saçların yumuşak ve parlak kalmasına yardımcı olur. Saç tipine uygun şekillendiricilerin kullanılması, beklenen sonucun daha net görülmesi açısından önem arz eder. 

Saç Şekillendirici Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Saçlara istenilen şekli vermeye yarayan saç şekillendirici ürünler çeşitlilik gösterir. Bu çeşitliliğin bileşenleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Krem: Duştan hemen sonra ıslak saça uygulanan şekillendirici krem, nemin saçta hapsedilmesini ve tüm gün korunmasını sağlar. Özellikle zor şekillenen bukleli saçlarda güçlü etki gösterir. 
  • Jöle: Saçlara hem parlak hem de nemli bir görünüm kazandıran jöle, ıslak ya da kuru uygulanabilir. Saçları daha belirgin hale getiren bu ürünler, aynı zamanda saça güzel koku verir. 
  • Saç Köpüğü: Nemli saç üzerine sürülen saç köpükleri de şekillendirme noktasında iyi bir etki sunar. Saçların hacmini gözle görülür ölçüde artıran saç köpüğü, gün boyu canlılık sağlar. 
  • Saç Spreyi: Saç spreyi, jöleler gibi ister ıslak saça, ister kuru saça uygulanabilir. Saç tellerine sıkılan bu spreyler, saçları belirginleştirir ve daha kolay şekil almalarına imkân tanır. 
  • Wax: Kremsi bir dokuya sahip olan wax ürünleri, sıcakla yumuşatılarak saça uygulanır. Saçların kolay taranmasını ve şekillendirilmesini mümkün kılan bu ürünler, saçları canlı tutar. 

Saç Tipinize Göre Doğru Saç Şekillendirici Ürün Seçimi

Saç şekillendiriciler ve diğer saç ürünleri, farklı saç tipleri baz alınarak imal edilir. Bu yüzden de saç tipine uygun şekillendiricilerin tercih edilmesi önem taşır. Saç şekillendirici kullanmadan önce saç analizi yaptırarak saç tipi ve özellikleri daha net öğrenilebilir. Bu sayede hem doğru ürünleri tercih etme olanağı doğar hem de saçlarda beklenen etki daha net görülür. 

Uzmanlar Tarafından Tavsiye Edilen Saç Şekillendirici Ürünler ve Markalar

Saç şekillendirici ürünler kullanılacağı zaman, uzman tavsiyelerinin de dikkate alınması gerekir. Bilgi ve deneyim barındıran bu tavsiyeler, saçların sağlıklı bir şekilde şekillendirilmesini sağlar. Aveda, Insigth, L’oreal, Kerastase ve Wella gibi dünya markaları, uzmanlar tarafından sıklıkla tavsiye edilir. Bu markaların üretmiş olduğu jöleler, şekillendirici köpükler, şekillendirici kremler, waxlar ve saç spreyleri ile saçlar rahatlıkla şekillendirilebilir. 

Uzmanlarımızın tavsiye ettiği jöleler ;


Insight Styling Ekstra Güçlü Tutucu Jöle 250ml Extra Hold


Insight Strong Styling Gel - Güçlü Şekillendirici Jöle 500ml

Uzmanlarımızın tavsiye ettiği saç köpükleri;

Aveda Phomollient Saç Şekillendirici Köpük 200ml

Aveda Nutriplenish Saç Şekillendirici Bakım Köpüğü 200ml

Uzmanlarımızın tavsiye ettiği saç kremi;

Kerastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour 150ml

Saç Şekillendirici Ürün Fiyatları

Saç şekillendirici ürün fiyatları hakkında kesin rakamlar belirtmek doğru olmaz. Zira bu ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde ve zaman zaman da değişiklik göstermesinde etkili olan birden fazla etken bulunur. Bu kategoride yer alan saç şekillendiricileri inceleyebilir, saçınız için en uygun ürünleri seçerek anında fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. 

Saça Dair Saç Şekillendirici Ürünler

Saç şekillendirici alırken, ürünün markası ve kalitesi kadar, satın alınan firmanın da iyi seçilmesi gerekir. Çünkü kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem veren firmalar, daha iyi ürünleri müşterilerine sunar. Bu anlayışla yola çıkan Saça Dair üzerinden Dünyanın önde gelen saç ürünleri olan Aveda, Kerastase, Insight, Wella markalarının üretmiş olduğu şekillendiricileri kolayca satın alabilirsiniz. 

Saça Dair Kampanyalar sayfasını takip ederek istediğiniz ürünü satın alıp, tek tıkla kargo bedeli ödemeden adresinize gönderilmesini sağlayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.