x

Saç Şekillendirici Ürünler

Saçlarımızın hafif dalgalı olması, sımsıkı durması ya da parlaklık vermesi için saç şekillendirici ürünler kullanırız. Ancak saç tipimize uygun şekillendirici kullanmazsak saçlarımız istediğimiz görünüme sahip olmaz. Bu yüzden şekillendiriciyi doğru seçmemiz önemlidir. Saç şekillendirmek için pek çok ürün bulunur. 

 Saç Şekillendirici Çeşitleri

 1- Saç kremi: Saçları kıvırcıklaştıran, dalgalandıran kremler, losyonlar ve süt, saç şekillendirici krem ürünler kategorisine girer. Saçlarınızı yumuşatır, kabarmayı ve elektriklenmeyi azaltmaya yardımcı olur. Saçları kuru ve normal olanlar için kullanımı uygundur. Kıvırcık ve dalgalı saç yapısına sahip olanlar kullanabilir.

 2- Wax: Katı kıvamda bulunan bir şekillendiricidir. Elinize bir miktar wax alıp her yerine uygulayın. Ardından saçınıza şekil verin. Tercihen kısa saçlılar daha çok kullanır.

 3- Saç yağı: Saçlar için kullanılan yağlar parlaklık ve canlılık verir. Islak ya da kuru saça uygulanabilir. Yıpranmış ve kırılmaya meyilli saçlar için idealdir.

 4- Köpük: Köpükler saçlara dolgunluk ve nemlilik verir. Saçları kurutmadan hemen önce az miktarda kullanırsınız şekil vermek kolay olacaktır. Her saç tipine uygundur. Özellikle ince telli saçlılar için harika bir şekillendiricidir.

 5- Kuru Şampuan: Kirli saçları temiz göstermek ve hacim katmak için harika bir üründür. Ancak temiz saç üzerinde mat bir yapı bırakır ve muhteşem bir görünüm sağlar. Uzaktan saç diplerine sıkılarak uygulanır. Ardından saçınızı tarayıp dağıtmak gerekir. Yağlı saçlara sahip olanlar için bulunmaz bir üründür.

 

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.