x

Erkek Bakım Ürünleri

Kadınlar kadar erkeklerinde bakıma ihtiyacı vardır. Kadınlar bakım konusunda uzmanlaşmış olmasına karşın erkekler için bunu söylemek pek mümkün değildir. Ancak erkeklere özel bakım ürünleri gün geçtikçe çoğalarak erkeklerin işini kolaylaştırmaktadır. 

 ERKEKLERE ÖZEL BAKIM ÖNERİLERİ

 Cilt bakım ürünleri ve saç sakal ürünleri erkeklere özel bakım ürünleri arasında en öne çıkanlardır. Bakımı erkeklere saçlarına ve sakallarına çok önem gösterirler. Bunun nedeni saç ve sakalın erkeğe bir imaj kazandırmasıdır. Gür ve sağlıklı görünen bir saç ve sakal erkek görüntüsünde çok etkilidir. Ayrıca bakımlı erkeklerin kaşlarına da bakım yaptığı bir gerçektir. Bunun yanında kullanılan tarak ve makasların temizliği ve kalitesi de önemlidir.

Kaş aldırmanın kadınlara özgü olduğu görüşü artık yavaş yavaş geride kalmaya başladı. Saç ve sakalın gür olması istendiği kadar kaşın o kadar gür görünmesi erkekler tarafından istenmez. Özellikle iki kaşın arasında kıl yoğunluğu olan erkekler artık kaş bakımını da çok önemsemeye başladı. Ayrıca vücut kıllarından da hoşlanmayan erkekler içinde tüy dökücü bakım kremleri önerilebilir.

Cilt bakımı konusuna gelirsek bu konuda kadın erkek ayrımı yapılmaması gerekir. Çünkü erkek için sağlıklı bir cilt demek, sağlıklı sakal ve güzel bir görüntü demektir. Bu yüzden cilt nemlendirici kremler ve sabunlara yönelebilir. Cilt bakımı demişken sadece baş kısmı akla gelmemelidir. Erkekler hiç el ayak bakımlarını düşünmezler. Ancak erkek bakımında el ayak bakımı da çok önemlidir. Elleri ve ayakları nemlendirmek, tırnak bakımını yapmak bakımlı bir erkek için gereklidir.

 

Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.