x
%9 indirimli Yeni
Kerastase

Kerastase Densifique HOMME Serum 30X6ml + 250 ML Şampuan

Ürün Kodu : KD5009
5.340,00 TL
5.900,00 TL
Paylaş:
Kampanya
Kerastase Densifique Homme Saç Yoğunlaştırıcı Jel 30X6Ml + Homme Şampuan 250Ml Yeni Set

 

Yararları 

Densifique, saç yoğunluğunu arttıran özel bir serumdur. Erkeklere özel olarak tasarlanmıştır. Daha yoğun, hacimli, dolgun ve parlak saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Kerastase'ın kök hücre üzerindeki 24 yıllık araştırmasının mucizevi sonucudur. İçerdiği 

Stemoxydine Molekülü ile kök hücrelerin işlevlerini etkin bir şekilde yerine getirebilmeleri için gerekli ortamın oluşmasını sağlar. Stemoxydine Molekülü, saçın yenilenme potansiyelini arttırır. Kök hücreleri, kök hücre ortamını korur.  Sahip olduğu Yapılandırıcı Polimerler sayesinde de saçlarda anında hacim etkisi gösterir.  Saçın doğal büyüme sürecinde var olan dinlenme bölümünü harekete geçirerek saçın durağanlığına son verir. Saç köklerini tetikleyen teknolojisi, yeni saç oluşumu ve saç döngüsünün sağlıklı devamı için uyarı yapar.  

B3, B5 ve B6 vitaminleriyle zenginleştirilen patentli içeriği, saçı bütünüyle besler ve büyümesini destekler.  Düzenli kullanımda 10 günde saçlardaki yenilenme ve hacim etkisi kendini gösterir.  3 ay düzenli kullanım sonunda ortalama 1000'den fazla yeni saç teli oluşur ve mevcut saçlar güç ve canlılık kazanır. 
Kullanıcıların %80'i düzenli kullanım sonucunda saçlarının daha kalın ve güçlü göründüğünü onaylamıştır. 

Uygulama

Uygulama adaptörünü seruma takın. 

Temiz nemli veya kuru saça uygulayın. 

Direkt saç derisine uygulayın. 

Masaj yaparak tamamiyle emilmesini sağlayın. 

Durulama yapmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.