x
%1 indirimli
Tükendi
Kerastase

Kerastase Densifique Bain Densite Yoğunlaştırıcı Şampuan 500 ML

Ürün Kodu : KD5000-2
977,00 TL
990,00 TL
Paylaş:
Kampanya
Ø       ÜRÜNLERİMİZİN TÜMÜ ORJİNALDİR VE SADECE  DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA SATILIR. %100 ORJİNALDİR. FİRMAMIZDA ÜRETİM TARİHİ ESKİ ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR SÜREKLİ AKTİF SATIŞ YAPTIĞINDAN DOLAYI ÜRÜNLERİN TÜMÜ SİRKÜLASYON HALİNDEDİR.
ÜRÜNLERİMİZ İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

%100 orjinal ürün garantisi.  

 

Ürünlerimiz orijinal olup distribütör ve ithalatçı firma etiketlidir.  

 

ÜCRETSİZ KARGO AYNI GÜN KARGOLANIR

 

Kerastase Densifique Bain Densite Yoğunlaştırıcı Şampuan 500ml (Erkeklere ve Kadınlara özel)

KERASTASE Densifique Bain Densite Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuanı 500 ml
Kerastase yoğunluk kazandıran ve dökülmeleri en aza indiren güçlendirici şampuandır.Modern dünyada stres, sağlık sorunlarının başında gelen en önemli etkenlerden birisidir. Saçların yıpranmasına ve dökülmesine de neden olan önlemi zor strestir. Bu nedenle dökülen ve cansızlaşan saçların özel bakıma ihtiyacı vardır. Bunun için de güzellik salonlarına gitmeden saçların yoğunluğunu artırmak, onarımını yapmak mümkün. 

Bu sorunlar dikkate alınıp özenle üretilen Densifique Bain Densite Yoğunlaştırıcı Şampuan, saç köklerini hedef alarak saçların yoğunluk kazanmasını sağlar. İçeriğindeki Stemoxydine molekülü, saç miktarını artırır. Polimer ve vitamin bileşenleri ise saçın tamamen sarılıp yapılanmasını sağlar. 

Üç aylık zaman diliminde 101 kişi üzerinde yapılan deneysel testler neticesinde 1700 yeni saç telinin oluştuğu gözlemlenmiştir. Stres altındaki saçlar aşılanmadan ve hiçbir zarar görmeden titizlikle temizlenir.Saçlar nemlendirilip derinlemesine beslenir. Güç kazanan saç telleri dış faktörlere karşı direnç kazanır ve parlak, ışıltılı görünüme sahip olur.

KERASTASE Densifique Bain Densite Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuanı 500 ml Birçok şampuan sonrasında önerildiği gibi, bu özel şampuanın kullanımından sonra da uygun saç bakım kremi ya da maske kullanılmalıdır.

KERASTASE Densifique Bain Densite Dökülen Saçlar İçin Yoğunlaştırıcı Şampuanı 500 ml Özellikleri
Güç yenileyici Complex – Seramid içerir. İçeriğindeki Gluco-Peptide sayesinde saç telleri pürüzsüz ve ışıltılı görünüme kavuşur. Saçların nemini tutmasına yardımcı doğal mineral olan ve kendi ağırlığından 1000 kat daha fazla su tutabilen Hyaluronic acid içermektedir. Bileşimindeki Seramid, saç tellerinin güçlenmesini ve yıpranmalara karşı korunmasını sağlayan özel bir lipidtir.

Uygulanan Bölge : Saç ve saç derisine uygulanır. 
Kullanım Şekli : Islak saça ve saç derisine parmak uçlarıyla masaj yapılarak uygulanır. Saç köklerinden uçlarına doğru özenle sürülmelidir. Köpürtüldükten sonra biraz bekletilip ardından bol suyla durulanır. 
Kullanım Miktarı ve Zamanı : Az miktarda banyoyla birlikte kullanılır. 

Şampuan Nasıl Kullanılır? Saç banyosu yapılırken şampuan kullanımında yapılan en büyük hata, avuç dolusu şampuan kullanımın daha iyi temizlik sağlayacağının düşünülmesidir, zira köpüren şampuanların daha fazla temizlik sağladığı yanılgısı maalesef ki sadece saçların yıpranmasını sağlamaktadır. Bu yanılgıdan vazgeçip ortalama uzunluk ve sıklıktaki saçlar için 2 fındık tanesi büyüklüğünde şampuan kullanılmalıdır. Saça masaj yaparak uygulanır. 

Bu yapılan masaj, saçların nefes alıp daha salıklı uzamasını sağlayacaktır. Sonrasında ise saç boylarından uçlarına doğru kibar hareketlerle yıkamaya devam edilir. Saçta temizlik yapıldıktan sonra durulama aşamasına geçilir ki, en önemli bakım aşamasıdır durulama süreci. Ayrıca baş derisinde oluşan kaşıntı ve saçtaki ağırlıkların nedeni iyi durulama yapılmamasıdır. Bu sebeple bol suyla iyice saçlar yıkanıp durulanmalıdır. Ayrıca bazı şampuanlar etkisi bakımında özel kullanım gerektirebilir. Onun için ilgili şampuanların kullanım talimatları da özenle uygulanmalıdır.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.