x

Markaların Ürün Serileri

Kadınların en önemli güzellik kıstaslarından biri olan saçlar, özenli bakım ve ilgi gerektirir. Bu konuda doğru markayı bulabilmek ve buna ilaveten doğru markanın da doğru ürününü bulabilmek önemlidir. En önemli ürünler de saçlarımızı banyodan banyoya maruz bıraktığımız şampuan ve kremler daha sonraysa maskelerdir.

 İşlem Görmüş ve Yıpranmış Saçlar İçin

 Kerastase saç denilince akla gelen ilk ve en köklü markalardan biridir. Eğer sizin de gerek yapılan boya ve açma işlemlerinden, gerekse saçı ısıya maruz bırakmaktan kaynaklanan yıpranmış saçlarınız varsa Kerastase'ın Resistance serisi tam size göre. Tabi ki şampuan krem ve maskesini beraber kullanırsanız bu seriden daha fazla geri dönüş almanız söz konusu olacaktır. 

 Eğer Doğal İçerikli Bir Şaç Bakım Serisi Arıyorsanız

 Bu durumda Kerastase'ın Aura Botanica serisi sizin için doğru tercih olacaktır. Yüzde doksan altılık doğal içeriğiyle saçlarının gereksiz kimyasallardan güvende sağlıkla parlayacaktır. Saçları onarmanın yanı sıra en önemlisi onlara ilk adımda zarar vermemek ve doğal yapılarını korumaktır.

 Doğal Sarışın Değilseniz Mor Şampuan Kullanmalısınız

 Sarışın olmak için kuaföre verdiğiniz paranın boşa gitmesini istemiyorsanız bu aşamadan en önemli yardımcınız mor şampuanlar olacaktır. Kerastase'ın Blon Absolu Bain Ultra mor şampuanı piyasadaki en başarılı mor şampuanlardan biri olmanın yanı sıra muadillerine göre de uygun fiyatlıdır. Kuaförde elde ettiğiniz rengi korumak istiyorsanız şampuan olarak mutlaka bir mor şampuan takviyesi yapmalısınız ve Kerastase bu konuda gözü kapalı güvenebileceğiniz tercihlerden biri olabilir.

 

 

Toplam 333 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.