x

Toplam 118 ürün görüntüleniyor.

Kerastase Ürünleri

Dünyanın önde gelen kozmetik markaları arasında yer alan Kerastase, özellikle saç bakımı ve saç sağlığı alanlarındaki uzmanlığıyla ön planda. Saçlarda sıklıkla rastlanan problemlere karşı geliştirdiği ürünler ile sağlıklı saçlara sahip olmayı mümkün kılan bu markanın on beş ürün serisi mevcut. Her seride farklı bir probleme odaklanan Kerastase saç bakım ürünleri ile göz kamaştıran saçlara kavuşmak hiç de zor değil. 

Saça Dair Kerastase Serileri 

Güzel görünen sağlıklı saçların olmazsa olmazı Kerastase ürünleri 

 • Genesis Serisi: Kerastase Genesis serisi, saç dökülme problemi yaşayan bireyler için geliştirilen özel ürünlerin yer aldığı bir ürün grubu.  Dökülme karşıtı ampuller, dökülme önleyici spreyler, dökülme karşıtı şampuanlar ve dökülmeyi önleyecek daha pek çok ürün bu seride mevcut. 
 • Chroma Absolu Serisi: Saç boyasından dolayı saçları yıpranmış ve hasar görmüş kişiler için Chroma Absolu serisi son derece etkili. 
 • Genesis Homme Serisi: Genesis serisinin devamı niteliğinde olan bu seride yer alan ürünler de saçların güçlenmesine ve dökülmenin önlenmesine katkı sağlar. Ayrıca Genesis Homme serisi ürünleri, saçlara yoğun bir görünüm kazandırır. 
 • Blond Absolu: Sarı renkli saçlara özel olarak geliştirilen Blond Absolu serisi; saç temizliği ve saç bakımı için gereksinim duyulan tüm ürünlerin bir arada yer aldığı geniş bir seri. 
 • Resistance: Kerastase saç bakım ürünleri arasında önemli bir yer tutan Resistance serisi, hasar görmüş saçların onarılmasına yardımcı olur. İyileştirici etkiye sahip çok sayıda saç ürünü bu seride yer alır. 
 • Nutritive: Kerastase Nutritive serisi, besleyici ve nemlendirici saç ürünlerinin yer aldığı bir seri. Özellikle kuru ve kırılmaya müsait saçlara yönelik ürünler bu seride mevcut. 
 • Elixir Ultime: Mat saçlara sahip olmaktan şikâyet edenlerin aradığı ürünler, Elixir Ultime serisinde kolayca bulunabilir. Saç parlatıcılardan oluşan bu seri ile daha canlı saçlara kavuşabilmek mümkün. 
 • Volumifique: Volumifique serisinde bulunan ürünler, seyrek ve zayıf görünen saçlara hacim kazandırmayı amaçlar. 
 • Chronologiste: Farklı nitelikteki saç ürünlerinin bir arada bulunduğu Chronologiste serisi, saç kuruluğu, cansız görünüm, zayıf saç kökleri gibi saç sorunlara yönelik çözümlere sahip. 
 • Discipline: Kerastase Discipline serisinde, sürekli elektriklenen ve düzleşmeyen saçlar için şampuan, krem ve spreyler mevcut. 
 • Specifique Serisi: Saçlarında yağlanma ve dökülme problemi olan bireyler için çok sayıda ürün sunan Specifique serisiyle kalıcı çözümler yakalanabilir. 
 • Densifique Serisi: Yoğunlaştırıcı Kerastase saç bakım ürünleri sunan Densifique serisi ile erkeklerde ve kadınlarda daha yoğun bir saç görünümü elde edebilmek mümkün. 
 • Soleil Serisi: Soleil serisi ürünleri, saçları güneşten kaynaklanan UV ışınlarına karşı korur. 
 • Curl Manifesto Serisi: Curl Manifesto serisinde yer alan ürünler, kıvırcık ve dalgalı saçların her türlü temizlik ve bakım ihtiyacını karşılar. 
 • Symbiose: Sürekli kepek problemi yaşayan bireyler için geliştirilmiş ürünlerin yer aldığı Kerastase Symbiose serisi, kepeğe karşı etkin bir mücadeleyi destekler. 

Saça Dair Kerastase Ürünleri

Dünyanın önde gelen saç bakım markaları arasında yer alan Kerastase ile saçlara ve saç derisine dair tüm problemlerin üstesinden kolayca gelinebilir. Kerastase ürünleri sayesinde sağlıklı ve güzel görünen saçlara kavuşabilmek hiç de zor değil. Bu kategoride Saça Dair tarafından sunulan Kerastase saç temizlik ve bakım ürünleri ile siz de hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken saçlarınızdaki problemler için doğru teşhisi koyabilmek ve doğru ürün serisi ile bu problemin üzerine gitmek. Saça Dair web sitesinde saç türünüze göre olan Kerastase, Insight, Wella, Aveda ürünlerinden birini seçip tek tıkla kargo ücreti ödemeden adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Takip ettiğiniz ürünü indirimde yakalamak için Kampanyalar sayfamızı takip edin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.