x

Kerastase Ürünleri

Günümüzde yaşadığımız sorunların en büyük sebeplerinden biri saçsızlık olabilmektedir. Saç dökülmelerinin birçok kaynağı vardır. Hormonsal ve ruhsal nedenler bunların başında yer almaktadır. Bunlar; sinir, stres, genetik faktör, ince telli ve çabuk kırılan saç teli gibi faktörleri bulunmaktadır.

 Kerastase yeni saç oluşumunu destekleyen bir serumdur. Destekleyici sağlık ürünleri ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. “Fakat olan olmuştur” söylemlerinde bulunmak istemiyorsanız onun yerine daha güzel bir ürün dahildir. Kerastase, kök hücre araştırmaları sonucunda elde edilen bu serum saçın yenilenme potansiyelini arttırmaktadır. Saç döngüsünün hızlanmasını kolaylaştırmaktadır. Sizin daha güçlü ve daha parlak saçlar elde etmenizi sağlar. Düzenli kullanımları üç ay sürer. Yoğunlaştırıcı şampuan ile kullanıldığında kesin sonuca daha fazla yaklaşılır. 

 Saç Serumları Nedir?

 Saç serumları, şampuandan sonra en çok sevilen saç bakım ürünüdür. Serumlardaki ilk önceliğimiz, saç tipimize göre uygun serumu seçmektir. Yani dökülme problemi yaşarken bile, dökülme sonrası yoğunlaştırma özellikli serum kullanmak pekiyi sonuçlar vermemektedir. Veyahut saç şekillendirirken ısı kullanıyorsak, ısı koruyucu özelliğinde bir serum çok daha doğru tercih olacaktır.

 Saç serumlarının uygulanmasında da bazı püf noktaları bulunmaktadır. Örneğin, elektriklenen saçlara sahipseniz, banyodan önce saç serumu uygulanabilir. Akabinde saç serumu, banyodan sonra da elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olacaktır.

 Kerastase Erkeklere Özel Serumu İle Ne Farkı Vardır?

 Saç oluşumunu destekleyen serum, saç yoğunluğunu arttırmaya destek verir. Kerastase Homme, erkeklere özel serumdur. Erkeğe özel olarak üretilmiştir. Yalnız tanıtılan ürünü erkeklerde kullanabilir. Fakat siz Homme serisini tercih edebilirsiniz.

 

Toplam 111 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.