x
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Wella Ürünleri

Kuruluş yıllarında peruk ve saç parçaları imal eden Wella, zaman içerisinde saç ürünleri ile kozmetik ürünlerin üretimine başladı. Günümüzde Almanya’nın önde gelen saç bakım markalarından biri olan Wella aynı zamanda dünya çapında da haklı bir üne sahip. Saçlarda görülen problemlerle daha aktif mücadele edebilmeye olanak tanıyan geniş ürün yelpazesi sayesinde, saç sorunlarından kalıcı olarak kurtulabilmek mümkün. 

Wellla Serileri

Wella ürünleri daha kolay kullanım için seriler halinde bir kategorizasyona sahip. Farklı saç türlerine ve saçlarda görülen problemlere göre sunulan bu seriler, altı başlık altında toplanabilir:

  • SP Men: Bu serideki dökülme önleyici Wella şampuanları gibi ürünler, seyrek saçların daha dolgun görünmesini ve geçici olarak doldurulmasını sağlar. Özellikle doldurucu spreyler, saç seyrekliği yaşayan erkeklerde daha estetik bir görünüm sunar. 
  • Invigo Color Brilliance: Wella’nın premium serilerinden olan Invigo Color Brilliance serisi, saçlara daha canlı renkler veren ürünlerden oluşur. Boyalı ve rengi solmaya yüz tutmuş saçlar, bu seride yer alan ürünler ile kolayca canlandırılabilir. 
  • Wella Invigo Nutri-Enrich: Invigo Nutri-Enrich serisi ürünleri, saç besleyici ürünlerden oluşur. Saçların hem gündelik besin ihtiyaçlarının hem de uzun vadeli beslenme gereksinimlerinin karşılanması için bu seride etkili ürünler bulunur. 
  • Blonde Recharge: Sarı saçlara sahip bireyler için özel geliştirilen bu seri, saçlarda canlılığın sağlanmasını ve sarı rengin daha göz alıcı durmasını sağlar. 
  • Volume Boost: Bu seride yer alan ürünler, hacimsiz görünen saçların daha dolgun bir görünüme kavuşmasına olanak tanır. Ayrıca saçların daha rahat şekil alabilmesine yardımcı olur. 
  • Invigo Aqua: Wella ürünleri arasında öne çıkan bu seri, kepek problemi yaşayan saçlarda kullanılır. Saçlardaki kepeği ilk yıkamadan itibaren azaltan ve uzun vadede tamamen ortadan kaldıran bu Invigo Aqua ürünleri, saçların daha temiz ve canlı görünmesine de olanak tanır. 

Saça Dair Wella Ürünleri

Sağlıklı ve güzel görünen saçlara sahip olmak herkesin hayali. Ancak genetik faktörler ve çevresel nedenler gibi bir dizi etken, çoğu zaman bunu imkânsız hale getirir. Dünyanın önde gelen saç ürünleri markaları arasında yer alan Wella’nın ürün serileri ile artık istenilen saçlara sahip olabilmek son derece kolay. Bunun için öncelikle saç analizi yaptırmak ve saç tipi ile saç problemlerini doğru saptamak, sonrasında da doğru ürün serisi ile bakım rutini oluşturmak yeterli. Saçınıza farklılık katacak Wella ürünlerini, Saça Dair tarafından sunulan bu kategoride bulabilirsiniz.  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.