x
%36 indirimli
Kerastase

Kerastase Premiere Bain Decalcifiant Reparateur Yıpranmış Saçlar için Onarım Sağlayan Şampuan 250 ml

Ürün Kodu : E4109800
1.030,00 TL
1.600,00 TL
Paylaş:
Kampanya

Yıpranmış saçlara özel bakım yapan Kérastase Première Bain Décalcifiant Réparateur, saçta kalsiyum birikimini azaltan bir onarıcı şampuan seçeneğidir. Aşırı işlem görmüş ve hasar almış saçlar için özel olarak geliştirilmiştir. Yıpranmış saçlara evde profesyonel kalitede bakım yapan Première Bain Décalcifiant sülfat içermeyen*** şampuan, saç derisini ve tellerini nazikçe temizlerken aynı zamanda kalsiyum birikimini azaltarak işlem görmüş saçları güçlendirmeye ve onarmaya yardımcı olur. Saç içten dışa onarılır, kırılmalara karşı direnç kazanır ve sağlıklı bir görünüme ulaşır.

***Tensioaktif sülfat içermez
 
Beyaz kremsi dokudan lüks bir köpük deneyimi yaratan Kérastase Première Bain Décalcifiant yıpranmış saçlara özel onarıcı şampuan, saçta sudan kaynaklanan kalsiyum birikimine karşı çift etkili bir onarıcı bakım sunar. Aşırı işlem görmüş veya yıpranmış saçları olumsuz etkileyen kalsiyumu azaltır. Saçtaki kopmuş keratin bağlarını onararak saçın iç yapısında yapılandırma sağlar. Saçlar pürüzsüz, parlak ve canlı bir görünüme kavuşur; böylece daha kolay kontrol altına alınabilir. 
 
Kérastase Première Bain Décalcifiant Réparateur sülfatsız şampuanın maksimum etki için Kérastase Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur'ün üzerine durulanmadan uygulanması önerilir. Première serisinin diğer ürünleri birlikte kullanabilirsiniz.
 
 Şişe, %95 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır*
 %93 daha güçlü saçlar**

*Renklendiriciler ve katkı maddeleri hariç
**Instrumental test, Premiere Bain Décalcifiant ürününün uygulaması sonrası

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.