x
%37 indirimli
Kerastase

Kerastase Premiere Fondant Fluidite Reparateur Onarım Sağlayan Saç Bakım Kremi

Ürün Kodu : KER196707
1.230,00 TL
1.950,00 TL
Paylaş:
Kampanya

Tüm saç tiplerinde hasara yol açan kalsiyum birikimini azaltmak için geliştirilmiş ilk onarıcı saç kremimiz. Saça ideal elastikiyet düzeyini yeniden kazandırarak saç tellerini güçlendirir. Açıcıdan hasar görmüş saçlara nem ve esnekliğini geri kazandırır.

Hasar görmüş saçlarda saç tellerindeki kalsiyum birikimi her yıkamada daha da artar. Bu da saçın kutikül ve korteks yapısını gitgide zayıflatır. Kérastase Fondant Fluidité Réparateur yıpranmış saçlara özel onarıcı saç kremi, saça çift etkili bakım yaparak önce kalsiyum birikimini azaltır, ardından saçı onarır. Sert sudan kaynaklı kalsiyum birikimi nedeniyle oluşan sert saç görünümünü nötralize eder, yeni kırılmaları önler ve saçı içten dışa onarır. Kérastase Première Fondant Fluidité yıpranma karşıtı saç bakım kremi, jöle benzeri hafif dokusuyla saçı nazikçe sarar, saç tellerinin gücünü ve esnekliğini geri kazandırır. 


Ön işlem olarak kalsiyum birikimini azaltan Kérastase Première Concentré Décalcifiant Réparateur'ü kullanın ve 5 dakika bekleterek durulamadan Kérastase Bain Décalcifiant Réparateur Şampuan'ı uygulayın. Şampuanı durulayıp saçın fazla nemini aldıktan sonra Kérastase Fondant Fluidité Réparateur'ü kullanın.

 Şişe, %45 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır.*
 7 kat daha pürüzsüz saçlar**

*Renklendiriciler ve katkı maddeleri hariç
**Instrumental test, Premiere Fondant Fludité ürünü uygulaması sonrası

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.