x
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Erkek Saç Boyası

Erkek saç boyası ürünleri, genellikle erkeklerin saçlarındaki gri ve beyaz renkli saçları örtmek için tercih edilir. Bununla birlikte yeni bir tarz oluşturmak ve saç rengini değiştirmek isteyenler tarafından da kullanılabilir. Erkeklerin saç telleri ve saç derileri, kadınlara kıyasla farklılık gösterdiği için, bu ürünler erkeklere özel formüle edilir. Ayrıca erkek saç boyası ürünleri genellikle tüp içerisinde, doğrudan kullanıma hazır olarak satılır. Erkek saç boyalarından beklenen faydanın sağlanabilmesi, bilinirliği yüksek markaların kaliteli ürünlerinin tercih edilmesi ile mümkün olur. Ayrıca tercih edilecek saç boyasının kişinin saç ve cilt tipine uygunluk göstermesi de önem arz eder. Saça Dair’de hem saç ve cilt tipinize uygun hem de saç problemlerinize yönelik ürünlerimizi Saç Problemleri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Erkekler Ne Kadar Zamanda Saç Boyatmalı?

Saç boyaları zaman içerisinde yıkamaya ve çevresel etkenlere bağlı olarak çıkabilir. Bu durumda saç boyasının yenilenmesi gerekir. Saç boyasının ne sıklıkla yenileneceği ise kullanılan boyanın türüne göre farklılık gösterir. Bu noktada erkek saç boyaları; geçici saç boyaları, yarı kalıcı saç boyaları ve kalıcı saç boyaları olmak üzere üç başlık altında toplanabilir. Geçici saç boyaları, genellikle 5-6 yıkama sonrasında çıkmaya başlar. Yarı kalıcı boyalar, 8-12 yıkamaya kadar saçtaki varlıklarını korurlar. Kalıcı saç boyaları ise 30 yıkamaya kadar saçta kalır ve çoğu zaman yıkamadan dolayı değil, saçların uzamasından dolayı etkisini kaybeder. Her üç boya türünde de boya çıktıktan sonra yeniden boyama yapılabilir. Ancak sürekli boyanan saçların sağlıklarını kaybetmemeleri için, erkek saç bakımı rutinlerinin de eksiksiz yapılması gerekir. 

Erkek Saç Boyası Fiyatları

Erkek saç boyası fiyatları, tercih edilecek boyanın markasına, kalitesine ve içeriğine göre farklılık gösterir. Bu yüzden de net bir rakam ifade etmek doğru olmaz. Saç boyalarının fiyatlarının belirlenmesinde ve zaman zaman da değişiklik göstermesinde bunlardan farklı nedenler de rol oynar. Ancak çoğu zaman kalite ile fiyatın paralellik gösterdiğinin unutulmaması önem taşır. Bilinirliği yüksek markaların seçkin ürünlerini tercih etmek, pahalı olsa da daha iyi ve kalıcı sonuçlar yaratır. Bu kategoride yer alan erkek saç boyası modellerini incelerken, aynı zamanda güncel fiyatlarını da görüntüleyebilirsiniz. 

Erkekler Saça Dair ile Beyaz Saçlara Veda Ediyor

Erkekler saç boyalarını genellikle saçlarındaki beyaz ve gri renkleri kapatmak için tercih eder. Ancak çoğu erkek için hangi ürünü kullanacaklarını seçmek zordur. Erkek saç boyası kararı verirken, kalitesi ile ön plana çıkan, kalıcılığı yüksek ürünlere yönelmek daha doğru olur. Ayrıca bu ürünlerin hangi satıcıdan alınacağı da üzerinde durulması gereken noktalardan biridir. Dünyanın önde gelen saç boyası markalarını indirimli fiyat seçenekleri ve ücretsiz kargo olanakları ile sizlerle buluşturan, hem boyalı saçlar için hem de saç boyaları üzerine ürünleri bulunan Saça Dair, doğrultuda gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz firmalardan biri. Saçlarınızdaki beyazlara veda etmek için saç boyası seçerken, Saça Dair’in bu kategoride sunmuş olduğu ürünleri inceleyebilir, istediğin ürünü kolayca sepetine ekleyebilirsin.

Saç boyası aldıktan sonra nasıl uygulayacağınızı bilmiyorsanız ilgili içeriğimizi okuyarak rahatlıkla saçlarınızı boyayabilirsiniz: Evde Saç Boyama Nasıl Yapılır?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.