x

Aveda Saç Bakım Ürünleri

 

Dolgun, sağlıklı ve güzel görünen saçlara sahip olmayı herkes ister. Ancak bunu başarmak her zaman kolay olmaz. Kullanılan saç ürünleri ve kimyasallar, çevresel etkenler ve genetik nedenler saçların doğal yapısının bozulmasına ve çeşitli saç problemlerinin ortaya çıkmasına neden olur. Aynı zamanda pek çok saç problemi de ortaya çıkar. Bu durumlardan kurtulabilmek ve saçların yeniden sağlıklı bir hale gelmesini sağlayabilmek için saç bakımına ihtiyaç duyulur. Doğru saç bakım ürünleri ile yapılacak düzenli saç bakımı, saç sağlığının yeniden kazanılması noktasında önemli rol oynar. Günümüzde saç bakım ürünleri imal eden pek çok markanın varlığından söz edebilmek mümkün. Ürettiği ürünlerin kalitesiyle dünya çapında bir ün yakalamış olan Aveda da, saç bakım ürünleri arayanlar için oldukça zengin seçeneklere sahip. Saça Dair ayrıcalıklarıyla bu kategoride sizlere sunmuş olduğumuz Aveda saç bakım ürünlerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri anında satın alabilirsiniz.

 

Aveda Şampuan Çeşitleri

 

Saç bakımı denildiği zaman ilk olarak şampuanlar akla gelir. Zira saç temizliği yapılmadan, diğer bakım ürünleri herhangi bir fayda sağlamaz. Üstelik şampuanların içerisinde yer alan çeşitli bileşenler, saçın beslenmesine de yardımcı olur. Aveda özel olarak formüle ettiği şampuan çeşitleriyle, saçlar için her zaman daha fazlasını sunar. Bu çeşitlilik içerisinden öne çıkan bazı şampuanlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Aveda Invati Advanced Saç Dökülmesine Karşı Şampuan: Hassas ve dökülen saçlar için formüle edilen bu şampuan, saçları besler ve saç köklerini güçlendirir. Düzenli kullanıldığı zaman dökülmeyi gözle görülür şekilde azaltır. Üstelik saçlara yumuşak bir doku kazandırır.
  • Aveda Scalp Benefits Saç Derisi Rahatlatıcı Şampuan: Saç derisinde oluşan fazla sebum probleminin çözülmesine ve sebum üretiminin normal düzeylere indirilmesine yardımcı olur. İçeriğinde sülfat bulunmaz. Saçları derinlemesine temizler ve saç derisini arındırır.
  • Aveda Be Curly Şampuan: Bukleli saçlar için geliştirilen Aveda Be Curly Şampuan, buklelerin daha belirgin ve dolgun görünmesini sağlar. Saçlarda elektriklenmeyi engeller ve gün içerisinde saçları ağırlaştırmaz.

 

Aveda Saç Bakım Kremi

 

Şampuanla başlayan saç bakımı, çoğu zaman bakım kremi ile devam eder. Temizlenen saçlar için tamamlayıcı bakım yapabilme olanağı tanıyan saç bakım kremlerinde de Aveda geniş bir ürün yelpazesine sahip. Bu markanın sık tercih edilen saç bakım kremlerinden bazıları şunlar:

  • Aveda Cherry Almond Yumuşatıcı Saç Kremi: Gündelik saç bakım kremi olarak üretilen bu ürün, sertleşen ve düğümlenen saçları yumuşatır. Saçların daha kolay taranmasını sağlar. Kiraz çiçeği özü ile formüle edildiği için, tüm gün kalıcı mükemmel bir koku yayar.
  • Aveda Damage Remedy Onarım Saç Kremi: Kimyasal işlemler nedeniyle yıpranmış ve ağırlaşmış saçlar için özel formüle edilen Aveda Damage Remedy Onarım Kremi, saçları kökten uca onarır. Daha ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm sunar.
  • Aveda Damage Remedy Durulanmayan Onarım Kremi: Yıpranmış saçların hızlıca onarılmasını ve daha dolgun bir görünüm kazanmasını sağlayan bu krem, durulama gerektirmediği için her an kolaylıkla kullanılabilir.

 

Tüm Saçlara Uygun Aveda

 

Aveda tarafından formüle edilen saç bakım kremleri, saçların değişen gereksinimlerini karşılayabilmek adına önemli bir potansiyel barındırır. Hemen hemen tüm saç sorunları için bir Aveda saç kremi bulabilmek mümkün. Doğru ürünü alabilmek için, saçtaki problemin doğru belirlenmiş olması ise bu noktada en önemli husus. Siz de bu kategoride yer alan Aveda saç bakım kremlerini inceleyebilir, Saça Dair güvencesi ile ihtiyacınız olan ürünleri kolayca s

Toplam 142 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.