x

Insight Saç Bakım Ürünleri

 

Genetik ya da çevresel etkenlere bağlı olarak zaman içerisinde saçların doğal görünümlerini kaybetmeleri ve çeşitli saç sorunlarının ortaya çıkması kaçınılmaz. Bu gibi durumlarda saçların yeniden sağlıklı hale getirilmeleri gerekir. Günümüzde saç bakım ürünleri imal eden pek çok firma mevcut. Ancak kullanılacak ürünlerden memnun kalabilmek ve beklenen etkiyi görebilmek adına, kaliteli ve bilinirliği yüksek markaların tercih edilmesi büyük önem arz eder. Insight bu doğrultuda en iyi alternatiflerden biri.  Saç bakım ürünleri konusunda dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan Insight, şimdi Saça Dair farkıyla sizlerle. Saçlarınızın ihtiyacı olan bakım ürünlerini bu kategoride bulabilir, kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Insight Şampuan Çeşitleri

 

Şampuanlar, saç bakımının en önemli parçası. Zira sağlıklı ve güzel saçlara sahip olabilmenin yolu, saçların derinlemesine temizlenmesinden ve arındırılmasından geçiyor. Üstelik şampuanların içerisinde bulunan çeşitli maddeler, saç için çeşitli faydaları da beraberinde getiriyor. Insight Farklı saç tiplerinin gereksinimleri için özel olarak formüle ettiği çok sayıda şampuan sunuyor. Bu şampuanların öne çıkanları şu şekilde sıralanabilir:

  • İnsight Dry Hair Kuru Saçlar İçin Besleyici Şampuan: Kurumuş ve nem dengesi bozulmuş olan saçları derinlemesine besler. Saça doğal nem dengesini yeniden kazandırır. Kökten uca doğru saçları yumuşatır.
  • Insight Lenitive Shampoo Dermo Saç Derisi Bakımı Şampuanı: Sağlıklı saçlara sahip olabilmek için saç derisinin bakımı da büyük önem taşır. Bu Insight Lenitive Shampoo Dermo Saç Derisi Bakım Şampuanı, kepekli saç derilerinde kepek sorunuyla mücadele eder. Saç derisini hızlı bir şekilde yeniler ve sürekli kullanımda gözle görülür bir şekilde kepeği azaltır.
  • Insight Post Chemistry Neutralizing Kimyasal İşlem Sonrası Şampuan: Boya ve diğer kimyasal işlemlerden sonra bozulan saç sağlığının yeniden kazanılmasını destekler. Saçları nazikçe temizler ve normal pH dengesini bulabilmesini sağlar.

 

Insight Saç Bakım Kremi

 

Saç bakım kremleri de saç bakımının vazgeçilmezleri arasında. Şampuan ile saçı iyice temizledikten sonra, daha güçlü etki elde etmek için tercih edilen bakım kremleri, genellikle ıslak saça uygulanır. Durulama gerektiren ve durulama gerektirmeyen türleri bulunur. Insight saç bakım kremi arayanlar için de pek çok alternatife sahip. Bu alternatiflerden bazıları şunlar:

  • Insight Anti-Frizz Kuru Saçlar İçin Nemlendirici Saç Kremi: Hafif yapısı sayesinde elektriklenen ve kabaran saçları düzeltir. Saçın doğal nem dengesini yeniden kazandırır. Saçı canlandırarak daha dolgun hale gelmesini sağlar.
  • Insight Antioxidant Yenileyici ve Koruyucu Saç Kremi: Tüm saç tiplerine uygun olan bu saç bakım kremi, parabensiz yapısı sayesinde saçları kökten uca canlandırır ve yenilenmiş bir görünüm sunar.
  • Insight Colored Hair Protective Renk Koruyucu Bakım Kremi: Boyalı ve röfleli saçlar için özel formüle edilen bu ürün, boya rengini korur ve uzun süre aynı canlılığın sürmesini sağlar. Saçları yumuşatak daha kolay taranabilmelerine yardımcı olur.

 

 

Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.