x

Blog

Saç Dökülmelerine Sebep Olan Faktörler Nelerdir?

01 Mart 2023

Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes hayatının bir döneminde saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kalmıştır. Güçsüzleşen ve sağlığını kaybeden saçların dökülerek yerine sağlıklı ve güçlü saçların gelmesi aslında saçlarımızın kendisini yenileyebilmesi için doğal bir süreçtir. Ancak bu saç dökülmesinin doğal olarak kabul edilebilmesi için belirli bir oran söz konusudur. Eğer saçlarınız olması gerekenden çok daha fazla dökülüyor ve bu durum sizi rahatsız etmeye başlıyor ise saç dökülmesi problemi ile karşı karşıya olabilirsiniz. 

Saçınızı Boyamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

18 Şubat 2023

Bazen saç rengimizden sıkılıp saçlarımızda değişiklik yapmak istediğimizde ya da bazen saçlarımızda beyazlar ile karşılaştığımızda saçlarımızı boyatmak isteyebiliriz. Günümüzde saç boyama işlemi erkek ya da kadın fark etmeksizin birçok insanın en çok tercih ettiği ve sevdiği saç uygulamaları arasında yer alıyor. 

Saçlarımız Neden Kepeklenir?

15 Şubat 2023

Sağlıklı saçlara sahip olmak denince akıllara genellikle sağlıkla parlayan gür saçlar gelir. Ancak sağlıklı saçlara sahip olmak için sadece saçların değil saç derisinin de bakımı son derece önemlidir.

Ombre ve Sombre Nedir?

15 Ocak 2023

Uzun süredir aynı saç rengini kullandığınızda ya da saçlarınızda biraz değişiklik yapmaya karar verdiğinizde kendinizi bir anda kararsızlık içerisinde bulabilirsiniz. Böyle dönemlerin en büyük kurtarıcısı ise herkes tarafından sevilen ve uzun yıllardır saç trendleri arasında yer alan saç boyama uygulamalarıdır.

Kısa Saç Modelleri: Saç Kesiminiz İçin 3 Stil

15 Ocak 2023

Her ne kadar kadın saç modelleri denince akıllara upuzun dalgalı saçlar gelse de günümüzde artık bu durum pek geçerli değil. Son zamanlarda trend olan ve kadınlar tarafından en çok sevilen saç modellerine bakıldığında karşımıza ağırlıklı olarak kısa saç modelleri çıkıyor.

Son Zamanların En Sevilen Kahkül Modelleri!

15 Ocak 2023

Yıllar içerisinde saç trendleri arasında yer alan saç kesim modelleri her ne kadar değişkenlik gösterse de her zaman yerini koruyan bir saç kesim modeli bulunuyor: kahkül modelleri. 

Insight Antioxidant Serisinin en sevilenleri!

15 Ocak 2023

Insight saç bakım ürünlerinde, bilimsel laboratuvarlarda geliştirilen ve yüksek teknolojik aletler ile hazırlanmış yenilikçi formüller kullanılıyor. 

Saç Deriniz ile İlgili Bilmeniz Gerekenler!

13 Aralık 2022

Dolgun, parlak ve canlı saçlara sahip olmak herkesin en büyük hayallerinden biri. Elbette bunun için de saçların sağlıklı olması gerekli. Ancak bu durum yalnızca saçlarla ilgili bir durum değil. Saç derisi de saç sağlığı üzerinde oldukça etkili. Yani yalnızca saçlara bakım yaparak ya da saç temizliği yaparak istenilen sonuca ulaşabilmek mümkün değil. Bununla birlikte saç derisinin de aynı işlemlerden geçirilmesi gerekli. Sağlıklı olmayan bir saç derisi, saç sağlığını da doğrudan etkiler. Ayrıca kişide rahatsızlık hissi uyandırır. Saçınızı Boyamadan Önce Bilmeniz Gereken 3 Şey!

26 Kasım 2022

İster yumuşak ve doğal bir ombre, isterseniz de çok daha renkli ve marjinal bir saç rengi hayal ediyor olun, saçınızı boyamadan önce bilmeniz gereken bazı ipuçları var! Saç boyamak kendini ifade etmenin önemli bir biçimi haline geldi. Ancak kusursuz renk hedeflerine ulaşma hayali heyecan verici olsa da, saçınızı ilk kez boyarken işler biraz zor olabilir. Devamı blog yazımızda!

 

Yağlı Saçlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

04 Kasım 2022

Yağlı saçlar hem kadınların hem de erkeklerin en önemli saç problemleri arasında. Saçları yıkadıktan kısa süre sonra bile yağlı ve temizlenmemiş bir görünüme neden olan bu durum, pek çok farklı nedene bağlı olarak ortaya çıkar. Saçlarda görülen yağlanmanın olumsuz etkileri yalnızca kötü görünüm ile sınırlı kalmaz. Devamı blog yazımızda!

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.