x
%28 indirimli
Kerastase

Kerastase Premiere Serum Filler Fondamental Elektriklenme Karşıtı Onarım Sağlayan Saç Serumu 90 ml

Ürün Kodu : E4113800
1.456,00 TL
2.030,00 TL
Paylaş:
Kampanya

Kérastase Première Sérum Filler Fondamental, yıpranmış saç tellerini içten dışa onaran hafif yapılı bir onarıcı saç serumudur ve tüm saç tipleri için uygun formüle sahiptir. Yıpranmış ve mat görünen saçları daha parlak hale getirir ve saç tellerine elastikiyetini geri kazandırır. 
 
İşlem görmüş ve yıpranmış saçlar, yüzeyindeki artan gözenek yapısı nedeniyle -işlem görmemiş saçlara göre- yıkama esnasında suyun içindeki kalsiyumu 3 kat daha fazla emer. Bu durum, saç telinin içinde ve dışında kalsiyum birikimine neden olur. Kérastase Sérum Filler Fondamental yıpranmış saçlar için bakım serumu, hafif dokusuyla saçın yüzeyini ağırlık hissine yol açmadan korur. Saç tellerindeki gözenekleri doldurarak saçı dış etkenlere karşı güçlendirir. Saçı hem sert suyun neden olduğu kalsiyum birikiminden hem de fazla nemden kaynaklı kabarmalardan ve 230°C'ye kadar olan ısıdan korur. Saçtaki elektriklenmeler ortadan kalkar ve saç yumuşak, elastik, şekillendirmesi kolay bir hale gelir.
 
Saçlarınızdaki kalsiyum birikimini azaltmak adına ilk işlem olarak Kérastase Première Concentré Décalcifiant Réparateur'ü kullanın. Bekleme süresinin sonunda durulamadan Kérastase Bain Décalcifiant Réparateur Şampuan'ı, ardından ise Kérastase Fondant ya da Masque Fluidité Réparateur'ü uygulayın. Son olarak Kérastase Sérum Filler Fondamental elektriklenme ve kırılma karşıtı durulanmayan saç serumunu kullanarak bakım ve onarım işlemini tamamlayın.
 
72 saate kadar elektriklenme karşıtı koruma*

*Instrumental test, Premiere Sérum Filler uygulaması sonrası

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.