x
Bu Yılın En Trend Saç Renkleri Nelerdir?

Bu Yılın En Trend Saç Renkleri Nelerdir?

27 Ekim 2021

Saç renkleri her sezon olduğu gibi bu senede farklı tonlar ile trend olmaya devam ediyor. Her alanda görülen doğala dönüş popülaritesi ise saç renklerinde de kendisini göstermiş durumda. Bu senenin trend renkleri arasında doğal saç renklerine yakın tonlar ön planda. Özellikle doğal renkleri ortaya çıkaran ve saçlara ışıltı katan ombre, balyaj gibi uygulamalar yine revaçta.

Yazımızda bu yılın en trend saç renklerinden olan soğuk kahve renkleri, çikolata kahve, bronz tonlar ve karamel saç renkleri hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Tek yapmanız gereken trendler arasında yer alan bu renklerden cilt renginize, saç tipinize ve saç yapınıza uygun olan doğru tonu bulabilmek.

Soğuk Kahve Renkleri

Soğuk kahve renkleri bu senenin en dikkat çeken saç renklerinden biri. Özellikle kış aylarının başlamasıyla birlikte yükselişi daha da artmış durumda. Sütlü kahve saç rengi olarak da bilinen soğuk kahve renkleri kumral ve açık kahve saç rengi tonlarına yakın renklerde bir saç rengi. Özellikle saçınızı ilk defa boyatacaksanız, kararsızsanız ve saçlarınız kahve tonlarındaysa soğuk kahve tonlarını tercih edebilirsiniz.

Çikolata Kahve

Uzun yıllardır trend saç renkleri arasında yer alan çikolata kahve bu sene de trendlerde üst sıralarda yerini almış durumda. Kahvenin en güzel tonlarından birine sahip olan çikolata kahve saç rengi özellikle sahip olduğu altın renkli yansımalar ile dikkat çekiyor. Ayrıca çikolata kahvenin bu kadar tercih edilmesindeki bir diğer neden ise açıktan koyuya birçok farklı tona sahip olması.

Bronz Tonlar

Geçen sene özellikle sosyal medya fenomenlerinin kullanımı ile trendler arasına giren bronz tonlar bu sene de trendler arasında yer almaya devam ediyor. Saçlarında kahve tonlarını isteyenler ama bir yandan da dikkat çekici bir parlaklığı olsun diyenler için bronz tonlar en ideal saç renklerinden biri. Ayrıca bronz tonların bir diğer önemli özelliği ise bütün cilt renklerine olan uyumu. Açık, koyu ya da buğday bütün cilt renkleri ile uyum sağlayabiliyor.

Karamel 

Karamel saç rengini mutlaka duymuşsunuzdur ya da bir yerlerde mutlaka denk gelmişsinizdir. Çünkü karamel saç rengi uzun zamandır trend saç renkleri arasında yer alıyor. Hatta bu yüzden geliştirilmiş farklı tonlarda birçok karamel saç rengi boyası çeşidi bulunuyor. Çikolata karamel, küllü karamel, bal karamel ya da krem karamel tek yapmanız gereken cilt renginize uygun doğru karamel rengini bulabilmek.               

Saça Dair ekibi olarak bu yazımızda bu yılın en trend saç renkleri nelerdir sorusuna cevaplar vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Sizde saçlarınıza gerekli doğru bakımı sağlayarak sağlıklı, canlı ve daha gür saçlara sahip olmak istiyorsanız sitemizde yer alan her saç tipine özel saç bakım ürünlerinden faydalanabilirsiniz!

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.