x
Aveda

Aveda Botanical Repair Saç Onarıcı Gece Serumu 30ml 018084051412

Ürün Kodu : 100535
655,00 TL
Paylaş:
Kampanya

KULLANIM

1. Yatmadan önce saçların ortasından uçlarına doğru uygulayın, durulamayın.
2. Ürün saçınızdayken uyuyun.
3. Sabah saçınızı her zamanki gibi şekillendirin.

Uzman Önerisi
Kırılmış saç uçlarınının görünümünü onarmaya yardımcı olmak için gün boyunca saç uçlarınıza uygulayın. Yatmadan önce ihtiyacınıza göre bol miktarda kullanın; fazla kullanmaktan korkmayın. Saçı dört bölüme ayırın. Ürünü elinizde ovuşturun ve her bölüme bol miktarda uygulayın. Ardından geniş bir fırça ile tarayın. – Bea Carmichael, Aveda Global Eğitmeni

botanical repair™ rutininiz

Adım 1: Fazla yağı, ürün kalıntılarını ve kirliliği nazikçe gidermek için onarım şampuanını kullanın.
Adım 2: Onarım kremini günlük olarak veya ihtiyacınıza göre kullanarak saçtaki karışıklıkların anında açılmasını ve bu sayede saçın kırılmasını önlemeye yardımcı olun. Derinlemesine onarım için haftada bir veya ihtiyacınıza göre, saç kremi yerine onarım maskelerimizi kullanın. Hafif ya da zengin dokulu maskeler arasından tercihinizi yapın.
Adım 3: Gündüz: Isıdan kaynaklanan yıpranmalara ve UV ışınlarına karşı saçı korumak için saç onarım ve bakım kremini kullanın.
Adım 4: Gece: Gece boyunca yoğun onarım ve kırılmış saç uçlarının görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için saç onarıcı gece serumunu kullanın.

Tercih ettiğiniz Aveda şekillendirme rutini ile devam edin.

Profesyonel bir onarım için, bir sonraki salon ziyaretiniz sırasında Aveda uzmanınızdan botanical repair™ profesyonel onarım servisini talep edin.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.