x
Aveda

Aveda Smooth Infusion Perfectly Sleek Isıdan Koruyucu Saç Kremi

Ürün Kodu : 018084039427
1.359,00 TL
Paylaş:
Kampanya

 

Smooth Infusion Perfectly Sleek Isıdan Koruyucu Saç Kremi

 DETAYLAR

 

Isıyla aktive olan, silikonsuz şekillendirici krem, doğal kıvırcık ve bukleli saç dokularını, bukle modelini kalıcı olarak değiştirmeden pürüzsüz ve düz bir saç şekline dönüştürür. Bir sonraki yıkamaya kadar elektriklenmeye ve kabarmaya karşı savaşır ve nemli hava koşullarına karşı saçı korumaya yardımcı olur. Daha pürüzsüz ve yumuşak saçlar için taramadan ve ısıyla şekillendirmeden kaynaklanan kırılmalara karşı saçı 230C'ye kadar korumaya yardımcı olur. Bitkisel türevli polimerler ve pürüzsüzleşitirici yağların karışımı, fön veya düzleştirici işlemi sırasında kaybolan nemi yenilemek ve dokulu saça esnekliğini geri kazandırmaya yardımcı olmak için yumuşatıcı murumuru yağı ile birleşir.

Elektriklenmeye yatkın saçlar için geliştirilen bitkisel içerikli teknoloji:

• Bitkisel türevli polimerler ile saçı korur – Görünmez bir polimer, saç tellerini nüfuz eder ve nemli hava koşullarında nemi saçtan uzaklaştırarak silikonsuz bir koruma sağlar. %99 doğal türevlidir.*
•Bitkisel içerikli pürüzsüzleştirici yağ karışımı – Kalahari kavun tohumu yağı ve Tamanu yağı içerir. Kutikülü yumuşatmak ve parlaklık katmak için bakım yapar ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.
• Murumuru Yağı - Yağ asitleri bakımından zengin ultra nemlendirici vegan yağ. Kaybedilen nemi yenilemesi, esnekliği geri kazandırması ve dokulu saçlara parlaklık kazandırması ile bilinir.


İnce, orta ve kalın olmak üzere tüm saç tipleri için idealdir.
Saç dokuları: Bukleli 3A-3C ve Kıvırcık 4A-4C.
Boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçların kullanımına uygundur.

Aroma
Organik sertifikalı avusturalya sandalağacı, bergamut, palmarosa ve diğer saf çiçek ve bitkisel özler içeren Aveda'nın kendi pure-fume™ aroması

%97 doğal türevli.* %100 Vegan. Hayvan Dostu.

*ISO standartlarına dayanarak ortalama olarak bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan üretilmiştir.

Aveda, hayvan dostu bir markadır. Hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz

KULLANIM

1. Temiz, havlu ile nemli alınmış ve taranmış saçlar ile başlayın.
2. Tüm saça uygulayın.
3. Saçı fön ile kurutun.
4. Mükemmel pürüzsüzlük için düzleştirici ile saçı düzleştirin.

Daha pürüzsüz saçlar için smooth infusion™ ile saç bakım rutini:

1. Adım: Saçlarınızı smooth infusion™ yatıştırıcı şampuan ile arındırın.
2. Adım:  smooth infusion™ yatıştırıcı saç kremi ile saçlarınıza bakım yapın. Yıpranmış ya da çok kuru saçlar için, haftalık olarak botanical repair™ ya da nutriplenish™ saç bakım maskeleri ile birlikte kullanın.
3. Adım: Kıvırcık ve bukleli saçlar için smooth infusion™ yatıştırıcı durulanmayan saç bakım kremi ile saça bakım yapın ve şekillendirin. Ürünü aktive etmek için fön ile kurutmak ya da düzleştirici kullanmak gerekir. Düz, dalgalı ve kıvırcık saçlar için smooth infusion™ yatıştırıcı durulanmayan saç bakım spreyini tercih edin.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.