x
Aveda

Sap Moss Weightless Hydration-nemlendirici Saç Kremi 400 ml

Ürün Kodu : 018084001967
1.107,46 TL
Paylaş:
Kampanya
 • Aveda Sap Moss Nemlendirici Saç Kremi 400ml 
 • Sap Moss ™ adını içinde bulundurduğu  bitkisel bileşenlerden alır. İzlanda yosunu ve karaçam ağacı özü ile formüle edilen Sap Moss ™ Weightless Hydration Şampuan ve Saç Kremi saçları ağırlaştırmadan  nemlendirirken kabarıklığı ve elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olur.


  Yasmin, organik sertifikalı buhur ve misk ada çayından oluşan  %100 doğal türevli Pure-Fume aroması ile saçlarınıza nüfuz eder.

 • DETAYLAR

  sap moss nemlendirici saç kremi

  Sap Moss ™ Weightless Hydration  Şampuan ve Saç Kremi;  yasmin, organik sertifikalı buhur ve misk ada çayından oluşan  %100 doğal türevli Pure-Fume aroması ile saçlarınıza nüfuz eder. Bu seri boyalı saçlar için de uygundur ve evrensel formülü tüm saç tiplerine uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir. Sap Moss ™ Weightless Hydration Saç Kremi kalın telli ve daha çok neme ihtiyaç duyan saçlarda durulanmayan saç kremi (leave in treatment) olarak da kullanılabilir. . Tüm Aveda ürünleri gibi, Sap Moss ™ Weightless Hydration Şampuan ve Saç Kremi % 100 hayvan dostudur, bu nedenle hiçbir zaman hayvanlar üzerinde test edilmezler.


  • Saçdaki nem oranını %81 arttırır**
  • 10 kadından 9'u Sap Moss ™ kullandıktan sonra saçı ağırlaştırmayan nemi hissettiğini ve saçlarının daha yumuşak ve sağlıklı görünüme sahip olduğunu söyledi. *
  • %94 doğal türevlidir***
  •Yasmin, organik sertifikalı buhur ve misk ada çayından oluşan  %100 doğal türevli Pure-Fume aroması ile saçlarınıza nüfuz eder.

  *420 kadının şampuan ve saç kreminin testine göre alınan sonuçlar
  **Bukleli saçlarda yapılan laboratuvar testlerine göre

  ***Bitkilerden, petrol dışı minerallerden ve sudan


   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.