x
%4 indirimli
Tükendi
Aveda

Sap Moss Nemlendirici Saç Kremi 200ml 018084001950

Ürün Kodu : 018084001950
1.199,00 TL
1.249,00 TL
Paylaş:
Kampanya

sap moss nemlendirici saç kremi 200ML

DETAYLAR

sap moss nemlendirici saç kremi

Sap Moss ™ Weightless Hydration  Şampuan ve Saç Kremi;  yasmin, organik sertifikalı buhur ve misk ada çayından oluşan  %100 doğal türevli Pure-Fume aroması ile saçlarınıza nüfuz eder. Bu seri boyalı saçlar için de uygundur ve evrensel formülü tüm saç tiplerine uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir. Sap Moss ™ Weightless Hydration Saç Kremi kalın telli ve daha çok neme ihtiyaç duyan saçlarda durulanmayan saç kremi (leave in treatment) olarak da kullanılabilir. . Tüm Aveda ürünleri gibi, Sap Moss ™ Weightless Hydration Şampuan ve Saç Kremi % 100 hayvan dostudur, bu nedenle hiçbir zaman hayvanlar üzerinde test edilmezler.


• Saçdaki nem oranını %81 arttırır**
• 10 kadından 9'u Sap Moss ™ kullandıktan sonra saçı ağırlaştırmayan nemi hissettiğini ve saçlarının daha yumuşak ve sağlıklı görünüme sahip olduğunu söyledi. *
• %94 doğal türevlidir***
•Yasmin, organik sertifikalı buhur ve misk ada çayından oluşan  %100 doğal türevli Pure-Fume aroması ile saçlarınıza nüfuz eder.

*420 kadının şampuan ve saç kreminin testine göre alınan sonuçlar
**Bukleli saçlarda yapılan laboratuvar testlerine göre

***Bitkilerden, petrol dışı minerallerden ve sudan

KULLANIM

Şampuandan sonra, pürüzsüz bir doku için sap moss saç kremini kökten uca uygulayın. Durulama İpucu: Daha fazla nemlendirmeye ihtiyaç duyan dokulu saçlar için durulanmayan saç kremi olarak kullanılabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.