x
SAÇ ŞEKİLLENDİRME ÜRÜNÜ SEÇMEK

SAÇ ŞEKİLLENDİRME ÜRÜNÜ SEÇMEK

23 Temmuz 2021

Saç konusunda son noktayı koyan ve saçı gösteren adım şekillendirme aşamasıdır. Yani saç şekillendirme aşamasının önemi aşikardır, diyebiliriz. Saç şekillendirme için birbirinden farklı içeriklere sahip birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler kremler, jöleler, köpükler, waxlar ve spreylerdir. Bu ürünlerin her birinin amacı saçı şekillendirmeye yardımcı olmaktır. Ürünler aynı amaca hizmet etse de her biri kullanıcıya farklı vaatler sunmaktadır.

Saç Tipini Belirlemek

Şekillendirme aşamasının en önemli adımı kesinlikle saç tipini belirlemektir. Saç tipinizi belirleyin ve buna uygun seçimler yaparak en doğru ürünleri kullanmaya başlayın. Saç tipini belirlemede sorun yaşarsanız ve sonuncunda yanlış bir belirleme yaparsanız, sonrasında sorun yaşarsınız. Yanlış belirleme sonucu saç şekillendirme adımında beklenmeyen sonuçlara varabilirsiniz. Ve seçtiğiniz ürünlerden tam bir verim alamayabilirsiniz. Bu adıma dikkat etmek son derece önemlidir. 

Ürünle Neye Ulaşmayı Amaçlıyorsunuz

Saç şekillendirme amacınız tam olarak nedir, şimdi bunu belirlemek gerekiyor. Üründen beklentiniz nedir, ürünle neye ulaşmayı amaçlıyorsunuz? Bu soruları kendinize yöneltmeli ve bu soruların cevapları doğrultusunda ürün seçmeli ve kullanmalısınız.

Saça Dair, sizlerin istekleri doğrultusunda sitesinde çeşitli şekillendiriciler bulundurur. Herkesin şekillendirici konusundaki beklentisini karşılamak ve onlara değerli ürünler sunmak hedefindedir. Örneğin; Insight Strong Styling Gel - Güçlü Şekillendirici, her saç tipi için uygun güçlü saç jölesidir. Ürünü kullanmadaki amacı, saçının parlak olması ve sabit şekilde kalmasını isteyenler için uygun bir üründür.

Amacı bukleleri belirginleştirmek, parlak ve uysal bir görünüm yakalamak isteyenler için Kerastase Discipline Oleo Curl Asi Kıvırcık Saç Bukle Kremi son derce doğru bir seçim olacaktır. Bu krem saç köklerinde yağlanma yapmaz, ısıya karşı koruma sağlar ve elektriklenme karşıtıdır. Ürünleri kullanma amacına göre birçok ürünü Saça Dair’de bulabilir ve belirlediğiniz amaç doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz.

Parlaklık

Parlaklık, saç için vazgeçilmez bir özelliktir. Saçın parlak olması sağlıklı ve güçlü olup olmadığı konusunda bizlere ipuçları verir. Parlak saç, canlı bir görünümde olup her yerde dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Amacınız saçlarınızın parlak bir görünümde olması ise bu yönde vaatler sunan ürünleri tercih etmek sizler için çok doğru olacaktır.

Saça Dair’de sizlere örnek olarak sunabileceğimiz saça parlaklık verecek ürünler mevcuttur. İlk olarak; Saçı ağırlaştırmayan hafif yapıda, nemlendirici etkili ve besleyici, içeriğinde bitkisel yağlar ile olağanüstü parlaklık kazandıran bir ürün.Insight Daily Use Enerji Veren Günlük Saç Kremi, bu saç kremi zengin içerikli olup içerisindeki meyve asitleri saçı canlandırmaya yarar.

İkinci olarak; Vasso Pomade Islak Görünüm Kazandıran Wax. Bu wax, saç spreylerinin aksine saçı kurutmadan, zarar vermeden parlaklık kazandıran şekillendiricidir. Yüksek parlaklık isteyenler için ideal olup saçta ıslak bir görünüm kazandırır.

Üçüncü bir öneri olarak; Aveda Control Force Güçlü Tutuş Saç Spreyi verebiliriz. Güçlü tutuş sağlayacak bir yapıdadır. Saç spreyi saça, doğal bir parlaklık verir ve sağlıklı görünen parıltı sağlar. Gün boyu güçlü tutuş sergileyerek 24 saate kadar neme karşı koruma sağlar. Saçınızı şekillendirirken parlaklık vermekle yetinmeyen bu ürün içeriğinde bulundurduğu organik lavanta, bergamot ve saf çiçek ve bitki esansları sayesinde güzel kokular sunar. 

Hacim Artışı

Hacimli saçlara sahip olmak kişiyi özgüvenli ve dikkat çekici yapar. Saçlarınızın dolgun görünmesi sağlıklı saçlara sahip olduğunuzu gösterir. Saç bazı dönemlerde hacimsiz, sönük olabilir. Bu dönemsel bir durumdur ve geçici bir dönemdir. Böyle dönemlerde hacim artışı için saçı destekleyici ürünler kullanmak, saça ekstra hacim verir. Ve saçın güzel görünmesini sağlar. Saça Dair, sizler için hacim verici ve saç şekillendirici çeşitli tonikler, killer, şampuanlar sunar. Örneğin; Aveda Hacim Veren Saç Şekillendirici Tonik, Aveda Pure Abundance Volumizing Clay Hacim Veren Kil, Schwarzkopt Bonacure Collagen Volume Boost Hacim Şampuan. Ayrıca ince telli saçlara özel olarak üretilmiş; Insıght Volumizing İnce Telli Saç Hacim Şampuan bulunur. Tüm bu bakım ürünleri saçlarınızın daha sağlıklı ve hacimli olmasını sağlar.

Saça Dair, zengin içerikli çok değerli şampuanları, serumları, tonikleri, kremleri, köpükleri, maskeleri ve daha birçok ürünü sizlere sunmaktadır. Saça Dair’in sitesini inceleyerek kendinize en uygun saç bakım ürünlerini, saç şekillendiricilerini satın alabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.