x
%28 indirimli
Kerastase

Kerastase Premiere Masque Filler Réparateur Kırılma Karşıtı Onarım Sağlayan Saç Bakım Maskesi 200 ml

Ürün Kodu : KER196646
1.799,00 TL
2.500,00 TL
Paylaş:
Kampanya

Kérastase'ın yıpranmış saç bakımı için özel olarak geliştirdiği Première serisine ait Masque Filler Réparateur kırılma karşıtı ve koruyucu saç maskesi, hasar görmüş tüm saç tipleri için uygundur. Aşırı işlem görmüş saçı içten dışa onarır ve kırılmalara karşı koruma sağlar. Düzenli kullanımda saçı daha güçlü ve pürüzsüz hale getirir.


Kalsiyum saçın yapısında doğal olarak da bulunmakla birlikte, hasar gören saçlar suyla her temas ettiğinde bu minerali olması gerektiğinden 3 kat daha fazla emer. Bu durum saçta fazla kalsiyum birikimine yol açar. Yüksek seviyede kalsiyum, saç tellerini hem içten hem de yüzeyden zayıflatır. Kremsi dokusuyla saçları nazikçe saran Masque Filler Réparateur yıpranmış saç için onarıcı maske, saça hızla nüfuz eder ve özellikle kimyasal işlemlerden sonra saçın iyileşme sürecini maksimum oranda desteklemek üzere ekstra bakım yapar. Çift etkili onarımı sayesinde saçın iç yapısını yeniden inşa eder, yüzeyini düzeltir ve kırılmaları radikal bir şekilde azaltarak saçın en güçlü ve parlak haline geri dönmesini sağlar.


İlk işlem olarak Kérastase Première Concentré Décalcifiant Réparateur'ü uygulayın ve bekleme süresinin sonunda durulamadan Kérastase Bain Décalcifiant Réparateur Şampuan'ı kullanın. Ardından Kérastase Masque Fluidité Réparateur'ü uygulayın.

 %95 daha güçlü saçlar*

*Instrumental test, Premiere Masque Filler ürününün uygulaması sonrası"

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.