x
%29 indirimli
Kerastase

Kerastase Premiere Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur Onarım Sağlayan Şampuan Öncesi Bakım 250 ml

Ürün Kodu : KER196684
1.588,00 TL
2.250,00 TL
Paylaş:
Kampanya

Saçtaki kalsiyum birikimini azaltan ve yıpranmış saçı onaran ilk ön-şampuan bakımı: Kérastase Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur!


Suda doğal olarak bulunan kalsiyum, kimyasal işlem görmüş saçlarda halihazırda oluşmuş yıpranmayı daha da arttırabilir. Yıpranmış saçlar doğal saça göre daha gözeneklidir, bu nedenle kalsiyumu üç kat daha fazla emer. Première Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur Şampuan Öncesi Bakım, içerisinde bulunan yüzde 8 asit konsantrasyonu ile saçtaki fazla kalsiyum birikimini azaltır ve saçı içten dışa onarır; saçın direncini geri kazandırarak sert ve mat görünümü tersine çevirir.

Şeffaf jel bir dokuya sahip olan Kérastase Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur yıpranmış saçlar için bakım konsantresi, saçtaki kalıcı hasarı tersine çevirir, kopmuş keratin bağlarını onararak saçın direncini ve yapısını güçlendirir. Saç daha güçlü ve parlak bir görünüme kavuşur. Yıpranmış saç bakımı için geliştirilen Kérastase Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur'ü saçlarınızda durulamadan 5 dakika bekletin ve maksimum etki için Kérastase Première Bain Décalcifiant Réparateur Şampuan ile katmanlayarak kullanın. Son adım olarak ise Fondant Fluidité Réparateur Saç Bakım Kremi'ni kullanabilirsiniz.

Şişe, %95 geri dönüştürülmüş plastikten yapılmıştır*
Saça gerçek gücünü %99 yeniden kazandırır**

 

*Renklendiriciler ve katkı maddeleri hariç
**Instrumental test, Concentré décalcifiant ultra réparateur + Bain decalcifiant réparateur + Fondant fluidité réparateur ürünlerinin birlikte 5 uygulama sonrası

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.