x
%23 indirimli
Tükendi
Kerastase

Kerastase Genesis Dökülme Önleyici Şampuan 250 ml + Maske 200ML +Thermique Sprey 150 Ml+Fortifiant Serum 90 ml

Ürün Kodu : HBV0000178URY
4.690,00 TL
6.115,00 TL
Paylaş:
Kampanya
Kerastase Genesis Dökülme Önleyici Şampuan 250 ml + Maske 200ML +Thermique Sprey 150 Ml+Fortifiant Serum 90 ml

Kerastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant Şampuan 250ml

Kuru, zayıflamış saçlar için güçlendirici şampuan

Fırçalamadan kaynaklanan saç kırılması nedeniyle saç dökülmesini tedavi eden en yeni saç bakım serisi​​ Edelweiss özü ile zenginleştirilmiştir. ​ Saç lifini güçlendirerek ve kırılmasını önlemeye çalışır. Nem eklerken saç derisini ve saçları nazikçe temizler. Zencefil, cildin mikrosirkülasyonunu uyarır ve sağlıklı ve güçlendirilmiş bir saç derisini destekler.​​ Yoğun besleme sağlar ve saçı nazikçe açar. Fırçalama nedeniyle oluşan kırılma ve saç dökülme riskini önlemeye çalışır. Etkiyi optimize etmek için​Genesissaç maskesiile bakımınızı tamamlayınız.

Uygulama

Saçlarınızı ıslatın ve ürünü saç derinizin 5 ana noktasına uygulamadan önce saçınızdaki fazla suyu akıtın. Suyla birlikte masaj yaparak saçınıza dağıtın. Öncelikle saç derinize parmak uçlarınızla masaj yaparak arındırın ve saç derinizi iyice durulayın. Daha sonra ürünü saçlarınıza dokunarak saçınıza yedirin ve suyla birlikte dağıtın. İkinci uygulama daha yoğun köpük oluşturarak saç boy ve uçlarını temizleyecektir. İyice durulayın.

Genesis Masque Reconstituant Saç Maskesi 200ml

Zengin formülü, kırılma nedeniyle dökülme riskini azaltmak için saçı yoğun bir şekilde besler. Edelweiss​ doğal hücreleri ve Zencefil Kökü'nün güçlü kombinasyonu ile zenginleştirilmiş bu maske, saç lifinin hasarlı bölgelerini güçlendirir. Tedavi ajanlarının güçlü kombinasyonu, saçı şekillendirmeyi kolaylaştırır, yumuşaklık ve beslenmesini sağlar. Saç yoğun bir şekilde güçlendirilmiş, ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Pürüzsüzlüğü ve beslemeyi geri kazandırırken saçın taranmasını da kolaylaştırır.

Uygulama

Şampuanlanmış, havluyla kurulanmış saça uygulayın 5 dakika bekletin İyice durulayın Göz ile temasında derhal ve iyice durulayın.

Genesis Defense Thermique Güçlendirici Saç Spreyi 150ml

Kırılma nedeniyle düşmeye eğilimli ve ısıdan koruma sağlayan güçlendirici saç spreyi

Edelweiss özü ve Zencefil kökü içeren zengin içeriği,saçları yoğun bir şekilde nemlendirir ve güçlendirir​. 230°C'ye kadar ısı kaynaklarından koruyarak kırılma riskini azaltmaya yardımcı olur. Yüksek nem koşullarında bile kabarmaya karşı etkin bir koruma sağlar. Saç taramasını kolaylaştırır ve onları ağırlaştırmadan güzel bir parlaklık bırakır. Sülfat içermez.​

Uygulama

Havluyla nemi alınmış saçları tutamlara ayırarak uygulayın. Durulamayın. Fön makinesiyle normal saç kurutma işleminizi yapın.

Genesis Fortifiant Saç Dökülme Karşıtı Serum 90ml

Düşmeye eğilimli zayıf saçlar için saç dökülmesini önleyici serum

Güçlü bir Aminexil, Edelweiss Doğal Hücreler ve Zencefil Kökü kombinasyonu ile zenginleştirilen bu serum, saç dökülmesini en aza indirmek ve güzel saçları en üst düzeye çıkarmak için saç direncini artırır. Gelecekteki büyüme için en uygun ortamı oluştururken saç folikülünün saçderisine daha sağlam bir şekilde sabitlenmesine yardımcı olur. Gün geçtikçe serum, saçderisinin doğal koruyucu bariyerini yatıştırır ve güçlendirir. Besleyici ve koruyucu formülüdaha dolgun, sağlıklı görünen saçları destekler. Saç bakım rejiminizin bir parçası olarak günlük kullanım için mükemmel kolaylık sağlayacak özelbir bakımdır. 6 haftalık kullanımdan sonra belirgin saç dökülmesini önlemede yardımcı olur. 3 haftalık kullanımdan sonrakaşıntı ve rahatsızlıkta azalma ile önemli yatıştırıcı etki bırakır. Saç derisinin doğal koruyucu bariyerinin korunmasına yardımcı olup,saç dökülmesini en aza indirmek ve güzel saçları en üst düzeye çıkarmak için saç direncini artırır.

Uygulama

Sabahları günde bir kez veya 6 haftalık bir süre boyunca yatmadan önce kullanın. Kuru veya havlu ile kurutulmuş saçderisine 4 doz uygulayın. Hafifçe masaj yapın. Durulamayın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.