x
%10 indirimli
Tükendi
L'oreal Professionnel

Serie Expert Aminexil Advanced Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum 10x6 ml

Ürün Kodu : 3474636974344
1.350,00 TL
1.500,00 TL
Paylaş:
Kampanya

Serie Expert Aminexil Advanced Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum 10x6 ml
Aminexil Advanced Bakım kürü; aminexil ve Omega-6* nutri kompleks içeren formülü sayesinde saç telini besler ve saçı güçlendirir. Aminexil serum, saçın kök yapısını etkileyerek, saç telinin güçlenmesini sağlar. Derinlemesine ve hızla saçın ihtiyacı olan besinleri yükler. Böylelikle beslenen saç teli güçlenir ve saç derisine daha sıkı tutunur. Saç dökülmesi engellenmiş olur.
Aminexil serumlar, saçın kök yapısına etki ederek saç telinin güçlenmesini sağlar. Derinlemesine ve hızlı bir şekilde saçın ihtiyacı olan besinleri sağlar. Güçlenen ve gerektiği gibi beslenen saç teli, saç derisine daha sıkı tutunur ve saç kayıpları engellenmiş olur. Koruyucu madde içermeyen aminexil serumlar tamamen doğal özlerle üretilmiştir. Renk verici madde ihtiva etmez dolayısıyla saç rengine etki etmez. Yağlı ve yapışkan değildir, kolaylıkla uygulanabilir. Çabuk kuruyan yapısı sayesinde etrafa dağılmaz ve istenmeyen sonuçlar doğurmaz.
Yoğun Program: 6 hafta boyunca her gün 1 şişe kullanınız. Bakım 8 hafta boyunca haftada en az 3 şişe kullanınız. Bakımı senede iki defa, saç dökülmesinin arttığı bahar ve sonbahar dönemlerinde 6-8 hafta uygulayın. Tek şişenin tamamını kuru ya da havluyla nemi alınmış saça uygulayın. Roll-on aplikatörü ürün şişesinin üstüne yerleştirin. Saçlarınızı şeritler halinde ayırıp ürünü doğrudan baş derisine uygulayın. Ürünün emilimini sağlamak için parmak uçlarınızla 1 dakika boyunca masaj yaparak uygulayın. ​Durulamayın. Her kullanımdan sonra roll-on aplikatörü durulayın. Aminexil serum tedavisini dökülme önleyici şampuanlarla birlikte kullanılarak yapılması tavsiye edilir. Her biri yalnızca tek uygulama için geliştirilen serum şişeleri, yoğun tedavi için 6 haftalık kürler halinde uygulanmalıdır.
Saç dökülmesi genellikle saç kökünü çevreleyen dokuların sertleşmesiyle birlikte kendini gösterir. Sıkışan saç kökü deriye daha gevşek tutunur ve daha az enerjiyle beslenir. Zayıfladığı için daha ince bir saç teli üretilr. Giderek artan bir şekilde saçlar artık çıkmamaya başlar. Saçlar seyrelir, saç derisi görünür hale gelir. Aminexil serumlar, saçın kök yapısına etki ederek saç telinin güçlenmesini sağlar.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.