x
%29 indirimli
Kerastase

KERASTASE serum Chroma Termique-hasar Görmüş Boyalı Saçlar Için Isıdan Koruyan Sprey

Ürün Kodu : 3474637059057
958,00 TL
1.350,00 TL
Paylaş:
Kampanya

Serum Chroma Termique-Hasar Görmüş Boyalı Saçlar Için Isıdan Koruyan Sprey 150ML

 

  • Boyalı Saçlar için Yenileyici Asit Bakımı: Yeni Chroma Absolu Boyalı saçlar için bakımın sırrını veren Kérastase, saç telinin sağlığını oluşturmak ve sürdürmek için cilt bakımından ilham alan güçlü bir yaklaşımı benimsiyor.
  •  Chroma Absolu’nun inovatif bakım uygulamasında serinin içeriğinde yer alan 3 farklı asit içeriği ile saçta onarım etkisi sunuyor. Artık herkes sağlıklı saçlardan ödün vermeden dilediği zaman istediği renge sahip olabiliyor!
  • Saç Biliminde Atılım Chroma Absolu, saçı içten dışa yenilemek için kişiselleştirilmiş asidik etki sunarak güzel ve uzun süre kalıcı renkler için sağlıklı bir temel oluşturuyor.
  •  İyileştirici özellikleri ile Chroma Absolu, yoğun bir parlaklık ile rengi koruyarak saçı yumuşak ve nemli bir hale getiriyor. İçeriğindeki güçlü asitler ile saça içten dışa özen göstererek saç telinden çekirdeğe kadar nüfuz ediyor.
  • Chroma Absolu Centella Asyatik, Amino Asit, Tartarik Asit ve Laktik Asit bileşenlerini buluşturarak saç telini sık sık renklendirme yoluyla içten dışa korumak ve eski haline getirmek için yüksek teknolojili aktif bileşenler sunuyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.